Naša spoločnosť QUICK WASH s.r.o. je na trhu už viac ako 15 rokov. Sme rodinná firma, preto sa naša pozornosť sústredí najmä na kvalitu služieb, ktoré poskytujeme. Máme bohaté skúsenosti v danom odbore a neustále sa snažíme inovovať a používať novšie, lepšie a modernejšie postupy, techniky a technológie. Vzhľadom na to, že sme menšia firma, sústredíme sa na každého klienta zvlášť a snažíme sa vyhovieť všetkým jeho potrebám a požiadavkám.

V rámci našich služieb Vám radi ponúkneme aj poradenstvo ohľadne starostlivosti o vašu bielizeň, aby sme docielili čo najlepší efekt a tým dopomohli k čo najdlhšej životnosti vášho prádla.

Používame výhradne len šetrné pracie prostriedky, ktoré sú ekologické a neničia životné prostredie.

Dlhodobo spolupracujeme s množstvom ubytovacích zariadení, hotelov, či penziónov.

Špeciálnu pozornosť venujeme detskej bielizni z materských škôlok, kde je na 1.mieste hygiena a správne použitie antialergických pracích prostriedkov.

V oblasti gastronómie máme najväčšie zastúpenie v sektore reštauráií, kde je starostlivosť o obrusy, jedným z najodbornejších problematík v danomm odbore. Škvrny na obrusoch sa snažíme vybrať zo všetkých druhov textílií, či už syntetiky, alebo bavlny.